Poszukamy nieruchomości zgłoś nieruchomość

Home Staging

Co to jest Home Staging?

Jest to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa ta, niezwykle popularna w Europie Zachodniej i USA, teraz oferowana jest także w Polsce. 

Sprzedaż i wynajem mieszkania lub domu w czasach kryzysu oraz zwiększonej podaży nieruchomości nie należy do łatwych. Dlatego też warto zadbać o jej zaprezentowanie w sposób jak najbardziej korzystny dla potencjalnego klienta.

W Home Staging’u nie projektujemy wnętrz. W takim sposób inscenizujemy wnętrze, aby określonym pomieszczeniom nadać odpowiednie funkcje. Poprzez umiejętne przemeblowanie oparte na wyważonej kompozycji przestrzennej, odpersonalizowanie danej nieruchomości, wprowadzenie odpowiednich barw, które zneutralizują wnętrze, odświeżą i rozświetlą je. Niejednokrotnie przy pomocy mało istotnych detali możemy stworzyć odpowiedni klimat i nastrój, tak aby podczas prezentacji nieruchomości potencjalny klient mógł sobie wyobrazić w niej samego siebie.

Jednym z podstawowych założeń Home Staging’u jest działanie nisko-kosztowe. Koszt podstawowej usługi to 300-450 zł, czyli ułamek procentu ceny nieruchomości !!! Profesjonalnie wykonany Home Staging daje szansę na skrócenie czasu sprzedaży czy wynajmu, a także na uzyskanie korzystniejszej ceny.

Wszelkie zapytania dotyczące usługi Home Staging’u oferowanej przez Agencję Nieruchomości DASZKIEWICZ prosimy kierować bezpośrednio do naszych specjalistów:

Aneta Maty                           e-mail: aneta.maty@daszkiewicz.pl

Teresa Daszkiewicz              e-mail: teresa@daszkiewicz.pl

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem