Poszukamy nieruchomości zgłoś nieruchomość

O firmie

WITAMY NA STRONIE AGENCJI NIERUCHOMOŚCI DASZKIEWICZ

Agencja Nieruchomości DASZKIEWICZ jest firmą rodzinną działającą na warszawskim rynku nieruchomości od 1997r. Założycielami firmy są:

  • Teresa Daszkiewicz (posiadająca licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 1241 wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast)
  • Krzysztof Daszkiewicz (posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4046 wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast)
  • Michał Daszkiewicz (posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5967 wydaną przez Ministerstwo Budownictwa)
  • Marcin Daszkiewicz (posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6537 wydaną przez Ministerstwo Budownictwa)

Agencja Nieruchomości DASZKIEWICZ powstała z myślą o klientach poszukujących i oferujących mieszkania, domy i działki w następujących rejonach Warszawy:

  • na terenie Ursynowa, w szczególności w rejonie Kabat, Natolina, Imielina i starego Ursynowa
  • na terenie Pragi Południe, w szczególności w rejonie Gocławia, Saskiej Kępy i Grochowa

Specjalizacja geograficzna pozwala Agencji Nieruchomości DASZKIEWICZ na zaproponowanie szerokiej i bogatej oferty klientom poszukującym nieruchomości.

Agencja Nieruchomości DASZKIEWICZ jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Wszyscy pośrednicy przyjęci w poczet stowarzyszenia zobowiązani są do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach, jak również do bezwzględnego przestrzegania kodeksu etyki zawodowej.

Oferty sprzedaży przyjęte od klientów z prawem oferowania na wyłączność Agencja Nieruchomości DASZKIEWICZ prezentuje w systemie MLS (ang. Multiple Listing System), który jest elektroniczną bazą ofert nieruchomości powierzonych agencjom na zasadzie wyłączności, do której dostęp mają wszyscy zrzeszeni we WSPON pośrednicy. Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo oraz skraca czas znalezienia klienta.

Agencja Nieruchomości DASZKIEWICZ od wielu lat cieszy się uznaniem klientów za rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Doświadczenie pośredników zapewnia klientom gwarancję stabilności oraz pewność, iż transakcje zawarte za pośrednictwem firmy DASZKIEWICZ przeprowadzone zostaną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia pełne zrozumienie i realizację jego potrzeb.

Wszystkie transakcje przeprowadzane przez naszą firmę ubezpieczone są od odpowiedzialności zawodowej na podstawie polisy wystawionej przez TUiR „WARTA” S.A. Zbiory danych osobowych prowadzone przez Agencję Nieruchomości DASZKIEWICZ podlegają ochronie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku ( Dz. U. Nr 113, poz. 883 ).

Zapraszamy państwa do skorzystania z usług Agencji Nieruchomości DASZKIEWICZ oraz dołączenia do licznego grona klientów zadowolonych z usług naszej firmy.

Teresa, Krzysztof, Marcin i Michał Daszkiewicz

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem